Translation to english
Translate to English
go back to meniu
back
Grįžti į pagrindinį puslapį

sent e-mail now Map to Cechas location Conect on FACEBOOK Cechas on TWITTER Cechas on FLICKR write on SKYPE Alius Levinskas CV CV

 
Visi kontaktai:
 
Socialinuose tinkluose:
 
Kontaktai:
 

Mob. tel.: 8633 05098
El. paštas: info@cechas.com

Skype: cechas.com

 
Apie mus
 
 

„Cechas.Com" tai Aliaus Levinsko kūrybinių grafinio dizaino ir reklamos sprendimų cechas. „Cechas.Com" veikia nuo 2003 metų ir turi patirties grafinio dizaino, firminio stiliaus, reklamos, video klipų, internetinių puslapių bei kituose estetiškai pagrįsto informacijos apipavidalinimo ir pateikimo darbuose.

Esminis mūsų išskirtinumas greitis ir kokybė. Taip pat mūsų veiklos idėja remiasi kūrybingumu ir drąsa įveikti neišbandytus iššūkius. Užsakymai įgyvendinami ieškant netikėtų sprendimų, lanksčiai derinant užsakovų norus ir kūrybinį inovatyvumą.

Visą mūsų paslaugų sąrašą rasite čia.

Atributiką ir nemokamus darbastalius rasite čia.

 
Mūsų projektai
 
 

Šiuo metu rūpinamės mūsų testiniais projektais. Vienas iš jų vadinasi „Įkvėpimas" ir siekia įkvėpti visas kūrybiškas asmenybes. Siekiant šio tikslo mes rengiame įvairių kūrybinių sričių dirbtuves bei kaupiame visą tai, kas įkvepia mus internete ir dalinamės su visais čia.

Jaučiame atsakomybę už reklaminės ir informacinės spaudos antrinį panaudojimą, todėl kitas mūsų projektas „Galvok žaliai" yra nukreiptas ekologijos linkme.

Taip pat, rengiame įvairias socialines akcijas, dalyvaujame edukacinėje ir eksperimentinėje veikloje. Mūsų renginiams kūrėme didžiają dalį reklamos bei dizainio darbų.

Visi mūsų projektai čia.

 
Mūsų klientai
 
 

Norint pasiekti geriausią darbo rezultatą, reikia gerai pažinti produktą bei jo savybes. Geriausiai savo produktą žino patys užsakovai, todėl visuomet stengiamės glaudžiai bendradarbiauti su užsakovais, kol pasiekiame optimaliausią sprendimą.
Esminė dirbtuvių veikla yra dizainas ir produktų pateikimas. Esant sudėtingesniems projektams, jungiamės su reikiamų sričių specialistais ir stengiamės pasiekti aukščiausią rezultatą.

Visus mūsų klientus rasite čia.

Jeigu norėtumėte prisidėti prie mūsų veiklos ir jūs, tuomet rašykite mums.

 
UŽKLAUSA
 
 

Jeigu norite pasikonsultuoti ar jums reikia kūrybinio sprendimo, rašykite mums į elektroninį paštą:

  1. Kuo platesnį projekto ar galimo užsakymo aprašymą;
  2. Galite prisegti arba įdėti nuorodų su jums patinkančiais pavyzdžiais, kurie tiktų jūsų projektui;
  3. Kokie turi būti darbo išmatavimai bei failo tipas (ai, cdr, jpg, pdf, tiff)?
  4. Jei darbas skubus, tuomet būtinai parašykite koks galutinis terminas darbo atlikimui.

SIŲSTI LAIŠKĄ